II liga

Dzień otwarty w Szkole Mistrzostwa Sportowego!

Już 8 maja zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY w SZKOLE MISTRZOSTWA SPORTOWEGO w Ostrowie k. Łasku!

Chcesz dołączyć do naszej drużyny?

Trenować i rywalizować po jednej stronie siatki z aktualnymi MISTRZYNIAMI województwa łódzkiego MŁODZICZEK, ćwierćfinalistkami MISTRZOSTW POLSKI KADETEK i JUNIOREK?

A może czujesz się już na siłach by wyjść na boisko w składzie seniorskiej drużyny grającej w II LIDZE KOBIET?

Nic prostszego!

Jeśli jesteś siatkarką aktywnie uczestniczącą w rozgrywkach młodzieżowych, koniecznie zabierz ze sobą strój treningowy! Na wspólnych zajęciach z naszymi trenerami POZNASZ KOLEŻANKI, z którymi – być może – od września grać będziesz w jednej drużynie!

Wahasz się lub boisz się, że nie dasz rady? ŚMIAŁO! Jeśli nie czujesz się na siłach by wziąć udział w zajęciach, możesz obserwować je z poziomu trybun!

Serdecznie zapraszamy do spróbowania swoich sił także dziewczęta BEZ PRZESZŁOŚCI SIATKARSKIEJ o bardzo dobrych warunkach fizycznych – wzrost będzie tu kluczowym atutem. Wspólnymi siłami osiągniemy poziom SPORTOWEGO MISTRZA!

HARMONOGRAM DNIA OTWARTEGO:

  • 9:00 – hala sportowa ZSM-T w Ostrowie k. Łasku, ul. Dworska 2 – spotkanie z kadrą pedagogiczna w hali sportowej, prezentacja wideo, zwiedzanie terenu szkoły i internatu.
  • 11:30 – hala sportowa MOS w Łasku, ul. Warszawska 13 – otwarty trening z udziałem kandydatek do klasy SMS prowadzony przez trenerów naszego klubu: Bogdana Lipowskiego i Filipa Lipowskiego.

Na wszelkie pytania odpowiemy pod numerem telefonu: 691056124 (trener Filip Lipowski), elektronicznie poprzez komunikator Messenger na naszej stronie na Facebooku lub mailowo, pod adresem: filiplipowski@poczta.onet.pl.

Na górę