II liga

9. miejsce na zakończenie II ligi

Nasze siatkarki zakończyły rywalizację na drugoligowych parkietach w sezonie 2020/2021.

W swoich dwóch ostatnich spotkaniach łaskowianki dopisały do swojego dorobku 3 oczka.

W rozegranym 27 lutego meczu z liderem tabeli, Libero VIP Gwarant Aleksandrów Łódzki nasze siatkarki uległy rywalkom 0:3 (23:25, 18:25, 22:25). Szkoda zwłaszcza pierwszego i trzeciego seta, w których dziewczęta dzielnie dotrzymywały kroku znacznie starszym i bardziej doświadczonym rywalkom. Ostatecznie górę wzięła rutyna i to aleksandrowianki wywiozły z Łasku cenne 3 oczka. Gratulujemy naszym przeciwniczkom i mocno ściskamy za nie kciuki w półfinałowej batalii o I ligę!

W ostatnim meczu zaplanowanym na 20 marca Łaskovia miała zmierzyć się na wyjeździe z UKS Jedynką Siewierz. Ze względu na zakażenie koronawirusem w ekipie rywalek, mecz początkowo został przełożony na 27 marca, a ostatecznie odwołany. Decyzją PZPS 3 oczka za to spotkanie powędrowały do naszej drużyny. Całej ekipie z Siewierzy życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia!

Ostatecznie łaskowianki z 19 punktami uplasowały się na 9. miejscu w ligowej tabeli. Do rywalizacji o awans do I ligi zakwalifikowały się Libero VIP Gwarant Aleksandrów Łódzki i MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych, drugoligowe szeregi opuściły natomiast MGLKS Sobieski Oława i #VolleyWrocław.

Serdecznie dziękujemy wszystkim siatkarkom, które reprezentowały nasze barwy w rozgrywkach II ligi w sezonie 2020/2021:

1. Daria Kaczmarek
2. Martyna Bulzacka
4. Natalia Ślażyńska
5. Adrianna Domańska
6. Karolina Kulczyńska
7. Kamila Rozwalak
8. Hanna Puchała
9. Maja Malczewska
11. Oliwia Kubryn
12. Dominika Skoneczna
13. Wiktoria Kubryn
22. Karolina Rejmończyk
23. Paulina Fister
37. Malwina Schonhofer
40. Patrycja Wróbel
77. Klaudia Kamińska

Na górę